UR & KLOCKOR / Bordsur / Bordspendyl 11809448
nr 1180 9448
Bordspendyl
förgylld brons, 1800-tal. Höjd: 38 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 30 april 2018
kl 20:27:12
2.000 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
3.600 kr
3.000 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
4.000 kr
4.000 kr